Rezonans

Biorezonans Nedir?

İnsan organizması farklı elektromanyetik frekanslar yayar. Hücreler, dokular, organlar bunların hepsinin kendine özgü frekansları vardır. Hep birlikte kişinin genel frekans spektrumunu belirlerler. Bu kişinin bireysel frekansıdır. Hasta ve sağlıklı insanın frekans yapıları birbirinden farklıdır.

Doğumdan itibaren maruz kalınan tüm dış etmenler kişinin sağlıklı frekansının değiştirir. Hatta bir bilgi olarak hücrelerarası matrixde kayıtlı kalır. Bu kayıt sonucunda insanlarda da çeşitli bağımlılıklar ve buna bağlı çeşitli hastalıklar gelişir. Biorezonans işte vücuttaki bu bioinformasyonun düzenlenmesini sağlayarak hastalıkları iyi eder, istenmeyen kayıtlı bilgilerin silinmesine odaklanır.

Biorezonans, tedavi için madde kullanmaz, bünyede bir değişiklik yapmak için, maddenin enerjetik yapısını (yani maddenin enerjetik yayılımını-paternini) kullanır ve vücutta “enerji” seviyesinde bir değişim yaratır.

Enerji seviyesinin, sağlık ya da hastalıkta asıl belirleyici olduğu hem akupunktur, hem homeopati hem de biorezonansın gerçeğidir. İlaçlar ya da madde düzeyinde yapılan müdahaleler, biorezonansın konusu değildir, biorezonans, farklı bir “seviye“den yaklaşır ve bu seviyede güçlü bir “iyileşme  olasılığı” barındırır.

Biyorezonansda olan şey genel anlamda detoksifikasyondur, bunun yanında stres yaratan tüm faktörler araştırılıp giderilebilir, örneğin amalgam dolguların yaptığı bozulma, cep telefonları manyetik alanlar kaynaklı bozulma gibi.

Biorezonans önce vücut üzerinde nelerin baskı oluşturduğunun araştırmasını yapar. Bu baskı ağır metaller, alerjiler, zehirli maddeler, enfeksiyonlar, az bilinen parazitler, bulunamayan mantar enfeksiyonları, çevredeki yoğun elektrik alanlar ya da yaşanılan bölgenin coğrafi özelliklerinin kişide yarattığı etkiler olabilir. Bünye üzerinde saptanan baskılayıcı – zarar verici maddenin- faktörün frekansı ortadan kaldırılır.
Bünyenin içindeki enerji akış yolları temizlenir ve sistemin düzgün işlemesi sağlanır.